Z GLOBÁLNÍHO HLEDISKA JE TO POUZE PRINCIPIÁLNÍ BAZÍROVÁNÍ NA BÁZI MENTÁLNÍHO KOMPROMISU A JE ZCELA NERENTABILNÍ O TOMTO DISKUTABILNÍM PROBLÉMU DÁLE POLEMIZOVAT

Neprovolané peníze si Vodafone nechá

Neprovolané peníze si Vodafone nechá
13.07.2016

Máte předplacenou kartu? Chcete přejít ke konkurenci? Vodafone Vás (ne)překvapí! 

Jde o kredit který na kartě zůstane (u mě asi v hodnotě 800Kč). Ano je to relativně zanedbatelná částka, ALE proč by si to měl operátor nechávat

O co jde? Při žádosti o vygenerování převodní čísla (kódu) pro převod telefonního čísla ke konkurenci jsem položil logický dotaz: co se stane se zbývajícím kreditem. Odpověď? Mám si ho provolat jinak propadne. Ale hned jsem upozorněn na to, aby na kreditu zůstalo aspoň pár korun jinak číslo ani nepřevedou :) Děkuji Vodafone za velmi seriózní služby. 

Vodafone jako takový Vás pokutuje za lecos. Od pozdní platby, poslání upomínky, (ne)dávno ještě i vydání nové sim karty, atd. A když chcete odejít ješte si nechají vaše peníze. 

OK zaplatíte pozdě - vaše chyba - pokuta, no budiž. Zvláštní ale je že když reklamujete signál, který vypadává, reklamaci řeší půl roku, z telefonu se nejde dovolat a zákazníci se nemohou dovolat - opět platíte vy. A že odejdete. Ta jedna ovečka nijak chybět nebude.